O nás

Jsme společnost, která poskytuje služby ve finančním oboru. Zakladatelem a zároveň i jednatelem je Lukáš Majvald, který se finanční problematice věnuje již od roku 2006. V průběhu let vybudoval prosperující firmu s týmem zkušených specialistů.

O kvalitě našich služeb a poctivě odvedené práci svědčí důvěra a loajálnost více než čtyř a půl tisíce klientů nejen v okrese Ústí nad Orlicí, ale i v okolí Brna, Olomouce a Šumperka.

Proč to děláme

Baví nás pomáhat lidem v tom, co umíme - hledat řešení různých finančních situací. Každý má nějaké své sny, které si chce splnit. My se snažíme, aby nezůstaly jen v rovině fantazie, ale aby se staly skutečností. Hezký dům nemusíte obdivovat jen v časopisech, můžete v něm bydlet. Penzi nemusíte strávit krmením holubů, ale cestováním nebo aktivními koníčky. Chceme být vaším osobním průvodcem v labyrintu financí.

Běžně se třeba stává, že lidé touží po vlastním bydlení, ale nemají naspořenou potřebnou částku. Co uděláte v případě, až se vás banka zeptá, zda máte 10 - 20 % vlastních úspor na pořízení nemovitosti? Pokud peníze na účtu nejsou, banka se pro vás změní v nedobytnou pevnost a sen o bydlení se rozplývá jak pára nad hrncem. Pro nás je však tato situace výzvou a jako profesionálové si dokážeme poradit i tam, kde laik nevidí řešení.

Naše práce nás zkrátka baví. A chceme, abyste z ní měli užitek i vy.

Přínos pro klienta

  •  Úspory v rodinném a firemním rozpočtu
  •  Péče o klienta – osobní přístup
  •  Servis uzavřených smluv
  •  Pomoc s likvidací pojistných událostí
Sdílet na Facebooku